6 KROKŮ, KTERÉ VÁS DOVEDOU KE SPLNĚNÍ VAŠICH SNŮ

  • NÁVOD JAK O SKVĚLÝCH VĚCECH PŘESTAT SNÍT, A ZAČÍT JE PROŽÍVAT

  • TIPY, CO DĚLAT, ABY SE VAŠE SNY STALY REALITOU

  • JEDNODUCHÉ, SROZUMITELNÉ, PROSTĚ PRO KAŽDÉHO

Více informací najdete právě tady….

Cena: 49,-

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč je dobré si tyto tipy pozorně přečíst
a začít je používat?

ŘEKNEME VÁM, CO JSTE VE ŠKOLE, OD RODIČŮ, ŠÉFŮ ANI SPONZORŮ NESLYŠELI.
ALE PRO ÚSPĚCH V OBCHODĚ TO NUTNĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT!

O některých věcech jste možná nikdy neslyšeli

Zjistíte, že některé věci děláte fakt špatně

Pochopíte, že když se tyto tipy naučíte používat, budete lepší než ostatní

BÝT LEPŠÍ = MÍT LEPŠÍ VÝSLEDKY = MÍT VÍCE PENĚZ

S Dr. Jirkom Urbánkom som spolupracoval na niekoľkých projektoch a vždy to znamenalo pre mňa a mojich kolegov značný prínos. Navyše má Dr. Urbánek vynikajúce prezentačné zručnosti, takže absolvovanie tréningu, kde je prezentátorom a školiteľom je skutočne zárukou profesionálneho ale aj osobného rozvoja.
PhDr. Martin TrnovskyCommercial Director Slovakia at Mundipharma Gesellschaft m.b.H.
S Jirkou Urbánkem rád spolupracuji a doporučuji jeho téma Emočního prodeje nejen jako přednášku, trénink nebo jeho knihu, ve které je velký podíl emočního prodeje. Jirka je profesionál a energický mentor, který má obchodním týmu rozhodně co říct a naučit.
Zdeněk BřeňŘeditel ve společnosti EDUWIN s.r.o.
Jirku jsem měl již několikrát možnost slyšet na živo jako výborného speakera, stejně tak jsem četl jeho knihu o emočním prodeji Nenechám si srát na hlavu. Mohu ho doporučit jako profi řečníka, business konzultanta i jako člověka.
Ondřej Lidmilapodnikatel | obchodník | marketér |
Měl jsem koučing s Jirkou Urbánkem a bylo to naprosto super! Jirka je opravdu velký odborník, má za sebou mnohaletou praxi ve vedení lidí. Umí skvěle naslouchat a ví v jaký moment u člověka i trochu přitvrdit, což za mě je naprosto v pořádku, protože já se pořád ´´plácal´´ ve svoji komfortní zóně. A díky Jirkovi jsem prozřel a uvědomil jsem si, že pokud chci od života něco více,tak musím na tom začít makat. Jirku doporučuji všema 10 !!!
Tomáš KohoutOdborný konzultant ve společnosti T-mobile
„Zúčastnil jsem se několika přednášek Lucky Holbové a pokaždé jsem si odnesl něco nového. Informace, které lidem předává se záměrem prospět, jsou nejen srozumitelné a profesionálně podané, ale především se zakládají na jejich zkušenostech jak z pracovního, tak i osobního života. Nejednou se mi stalo, že mě obsah zasáhl i po emoční stránce, což mě přimělo k zamyšlení se nad sebou a dodalo impuls ke zlepšení proaktivního přístupu k životu. A právě to považuji za její přidanou hodnotu. Jsem její fanoušek a její tvorbu velmi podporuji.“
Tomáš Holý Vrcholový atlet, finalista MČR v trojskoku
Lucku znám velmi dlouho, má za sebou dlouhou cestu se spoustu viditelných výsledků, díky kterým může učit lidi: jak pracovat s tymem, s praktickou typologii, jak lidé mají kvalitně prodávat sebe a svůj produkt. Je to člověk s velkým srdcem, nadšením a touhou pomáhat lidem. Mně osobně pomohla v tom že říká na rovinu co si mysli a co cítí. Někdy to není příjemné, ale velmi užitečné, což je správný přístup, který přináší výsledky.
Mirka MarkovičováManažerka týmu v pojišťovně Allianz